arama

Mucize Doktor 18 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

Mucize doktor 18. bölüm fragmanı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Beğen (1 votes, average: 1,00 out of 2)
    Loading...

Mucize Doktor 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu yoğun bir şekilde aratılmaya başladı.

 

Fox Tv’nin sevilen dizisi mucize doktor 18. bölümde perşembe akşamları sevenlerini ekrana kitlemeye devam ediyor. 18. bölüm fragmanıda beklenen fragmanlar arasında.

Mucize doktor 18. bölüm fragmanı

mucize doktor yeni bölüm

Son bölümde Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir

Peki gelin Mucize Doktor 18 bölüm  fragmanı yayınlandı mı sorusunu cevaplayalım.

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor 17. bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitledi. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi Perşembe günü izlenen diziler arasında ilk sırada yer alıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar.

Mucize doktor yeni fragman

Mucize Doktor

Mucize Doktor 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  • Fragmanı şuan yayınlanmadı fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimize eklenecektir.

 

Mucize doktor

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU 

The Good Doctor‘dan uyarlanan dizide otizm ve savant sendromu hastası olan özel bir cerrah olan Ali Vefa’nın hikayesi anlatılacak. Durumunu herkesten gizlemeye çalışan ve onlarla iletişim kurmakta zorlanan Ali, onlara değişik tıbbı hediyeler vererek iş arkadaşlarının şüphelerini kendisinden uzaklaştırarak durumu kurtarmaya çalışacak.

 

Mucize doktor son bölümleri izlemek için tıklayın

 

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER